Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
ברוכים הבאים לדלתות תייר
טבעי שתבחרו ישראלי

מבחר שירותים ותחזוקה לדלתות וארונות

דלתות תייר איך הכל התחיל בעצם?

דלתות תייר החלה כחברה משפחתית אשר הוקמה על ידי משה תייר מהנדס מכונות המשמש היום כמנכ”ל החברה בפועל. במשך השנים החברה גדלה והתפתחה. כיום היא אחת מחברות הדלתות היצרניות הגדולות במשק הישראלי. בחברה עובדים כיום כ- 50 עובדים המועסקים היום במחלקות שונות במפעל כגון: פיתוח מוצרים חדשנים, תכנון ייצור, ייצור, בקרת איכות, שיווק ,פרויקטים, מכירות התקנות ועוד. בעזרת מיכון חדיש וכושר יצור גדול חברתנו מפתחת, מייצרת ומשווקת מגוון רב של דלתות פנים באיכות ללא פשרות, הנותנות מענה לכל צורך.

ישראלי זה ישראלי

דלתות מותאמות לקהל הישראלי מיוצרות כחול לבן ואתם תורמים לכם ולנו להתפתח כעם ומדינה

עמידה במכון התקנים הישראלי

כל הדלתות שלנו עובורות בדיקות ועומדים במכון התקנים לאיכות הטובה ביותר אצלכם בבית

עיצוב ולווי אישי מהלב

אנחנו דוגלים בליווי ותיאום ציפיות הכל נעשה ומושתת על ערכיות אהבה וחשיבות הלקוח כערך עליון

חומרים ממחוזרים

אנחנו דואגים לסביבה ופעילים בשימור החומרים שלנו למחיזור ודאגה לטבע הישראלי שלנו

שנות נסיון מעל 3 עשורים

שלושה עשורים של תוצרת ישראלית וגאווה לעוד שנים של ייצור ודאגה לקהל שלנו

6
יתרונות
למה דלתות תייר

ייצור ישראלי

דלתות מותאמות לקהל הישראלי מיוצרות כחול לבן ואתם תורמים לכם ולנו להתפתח כעם ומדינה

30 שנות נסיון

לרשותנו הניסיון, הידע והכלים להעניק לכם את הליווי המקצועי הנכון בבחירת דלת לבית בשירות אישי ובאיכות בלתי מתפשרת.

פיתוח מוצרים חדשים

חברתנו מרימה את דגל השרות והמקצועיות וממשיכה בפיתוח והרחבת המגוון בהתאמה לטרנדים וביקושים מקומיים ועולמיים ולשביעות רצון לקוחותינו.

שימוש בחומרים ממוחזרים

אנחנו דואגים לסביבה ופעילים בשימור החומרים שלנו למיחזור ודאגה לטבע הישראלי שלנו

ליווי ושירות עד התקנת הדלת

חברתנו מספקת ליווי אישי ומקצועי עבור יזמים וקבלנים במגזר הפרטי והציבורי מתחילת התהליך ועד לסיומו.

מגוון לקוחותינו המרוצים:

דלתות פנים לקבלנים - עבור גלובוס
דלתות פנים לקבלנים - עבור RIG
דלתות פנים לקבלנים - עבור בוני רניה
דלתות פנים לקבלנים - עבור גרופית
דלתות פנים לקבלנים - עבור רחמני
דלתות פנים לקבלנים - עבור אורון
דלתות פנים לקבלנים - עבור שבירו
דלתות פנים לקבלנים - עבור צמח
דלתות פנים לקבלנים - עבור אבו-עיאש
דלתות פנים לקבלנים - עבור לוגו-מעדר
דלתות פנים לקבלנים - עבור ש.י.ן ישועה
דלתות פנים לקבלנים עבור תאופיק דראוושה

מבחר דלתות ברמה הגבוהה ביותר לבית שלכם תוצרת ישראלית משובחת

לפתוח את הבוקר בדלת הנכונה זה דלתות תייר

  תנו לסרטונים שלנו לדבר בעד עצמם הכי אמיתי הכי ישראלי

  דלתות תייר הסרטונים שלנו צפו בנו

  דלתות פנים

  דלתות פנים איכותיות עשויות מחומרים מעולים המספקים להן תכונות נהדרות. הן מבודדות מרעשים, עמידות טוב יותר למים ולבעירה ועוד. אחד החומרים הנפוצים והמיוחדים קרוי C.P.W והוא מהווה תרכובת של עץ, פי וי סי וחומרי הגנת קרינה, מגני שחיקה ודוחי כתמים.  השילוב הזה הוא תולדה של מחקר ופיתוח מתקדמים. הדלת הנוצרת קלה, יחסית, ובעלת מרקם מעולה. חומרים נוספים בהם משתמשים הם פורמייקה ופולימרים אחרים. ניתן למצוא דלתות במידות שונות המותאמות לחדרים שונים כולל חדרי שירותים ואמבטיה. עם זאת, תמיד ניתן להזמין עם מידות מיוחדות. הן מגיעות במגוון עיצובים ועם עיטורים ודוגמאות רבות. הצבעים השולטים הם לבן לגווניו, אגוז, שמנת ואחרים. כל ארכיטקט יכול לשלב אותן בקו העיצוב הקיים בבית. הן תורמות רבות לשדרוג רמת החיים לכלל דיירי הבית.

  דלתות פנים איכותיות

  דלתות פנים איכותיות תורמות רבות לאיכות החיים בבית, במשרד ובמקומות אחרים. הן פרטיות ונאות ויכולות להשתלב ללא קושי בקו העיצוב הקיים במבנה. ניתן למצוא מבחר דלתות רב מה שמגדיל את גמישות הבחירה ותכנון המרחב הפנימי. חברת "דלתות תייר" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

  התקנה מושלמת באמצעות צוות מיומן

  ההתקנה לדלת על צירים נעשית במספר שלבים ובהתאם לתוכניות המוגשות בפועל. תחילה בונים את הפתח הרצוי על פי המידות הקיימות. לאחר מכן, מתקינים את המשקוף ומהדקים אותו לקירות. בשלב האחרון מתקינים את הדלת על צירים אותם מתקינים בגובה הרצוי.  בשלב האחרון מבצעים עבודות גימור הכוללים הוספת פס גומי למשקוף האוטם רעשים, הוספת קנטים והלבשות, ידיות ופרזולים אחרים, כוונון צירים ודלת להתאמת הדלת למשקוף ועוד. כל דלת תיסגר הרמטית וחרישית ללא חיכוך חריקה.

  דלת פנים מעוצבת עם עיטורים ודוגמאות

  דלתת פנים מעוצבת משלבת היטב בקו העיצוב המוביל של הבית. המבחר הרב הקיים מאפשר גמישות בחירה רבה לכל ארכיטקט או בעל נכס המתכנן בעצמו את המרחב הפנימי. הן מותאמות לחדרי שינה והורים, אמבטיה ושירותים, מחסנים וחדרים אחרים. דלתות רבות מיוצרות מחומרים חדישים דוגמת WPC. מדובר על חומר המהווה שילוב של עץ, פי וי סי וחומרי הגנת קרינה, מגני שחיקה ודוחי כתמים. השילוב המוצלח הזה מעניק לכל דלת את תכוניתה המעולות. היא מבודדת מרעשים, עמידה טוב יותר למים ולבעירה ותורמת רבות לאיכות החיים של דיירי החדר. הייצור נעשה על פי מידות רוחב ואורך סטנדרטיות המבוקשות אצל לקוחות שונים כולל מוסדות, אם כי, ניתן להזמין גם מידות מיוחדות. הן מגיעות בצבעי לבן לגווניו, שמנת, אגוז ואחרים. העיטורים הנאים מוסיפים עניין וחיוניות לחללים בבית ותורמים ליצירת אווירת מגורים נעימה.

  דלת פנים מעוצבת

  דלתת פנים מעוצבת מוסיפה רבות למראה הנאה בבית. ניתן למצוא מגוון רחב של דלתות בקווי עיצוב שונים. כל אחד יכול למצוא את אלו המתאימות לצרכיו ולטעמו האישי. כולן איכותיות ומיוצרות עם גימור מושלם. חברת "דלתות תייר" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

  הקפדה על התקנה מושלמת

  ההתקנה של דלת על צירים נעשית במספר שלבים על פי התוכניות המוגשות למפעל. תחילה בונה הקבלן את הפתח הרצוי. לאחר מכן מקבעים היטב את המשקוף לקירות. לבסוף, מתקינים את הדלת על ציריה ומבצעים עבודות גימור. הם כוללים הוספת פס גומי האוטם רעשים, הוספת קנטים והלבשות, התקנת ידיות ופרזולים אחרים, וכן, כוונון צירים ודלת לטובת התאמת הדלת למשקוף. הדלת תיסגר בצורה הרמטית ללא חיכוך מיותר או חריקה מטרידה.

  דלת פנים זולה במחירים שלא תמצאו באף מקום

  דלת פנים זולה מסייעת מאוד לכל אחד לשמור על תקציב סגור. במיוחד, כאשר זקוקים למספר רב של דלתות במסגרת עבודת בנייה או שיפוצים. מחירי הדלתות נוח הודות לייצור הנעשה מחומר הקרוי WPC שעשוי מתרכובת של עץ, פי וי סי וחומרי הגנת קרינה, מגני שחיקה ודוחי כתמים. שילוב מוצלח של כל אלו אף יוצר דלתות בעלות תכונות מעולות. כך בידוד מרעשים, עמידות למים ולבעירה וכדומה. קיימים חומרים נוספים לייצור דלתות כמו פולימרים איכותיים, פורמייקה ועוד. קיימות דלתות במידות שונות כולל רחבות המתאימות למוסדות רפואיים. הם מעוניינים שיעברו דרכן כסאות גלגלים, אמצעי שינוע אחרים, ציוד נוסף וכדומה. ניתן למצוא מבחר דלתות בעיצובים מגוונים. כך חלקות, מעוטרות, בצבעי לבן לסוגיו, אגוז, שמנת ועוד. המבחר הגדול מאפשר גמישות בבחירה ורבים, אכן, רוצים שהן תשתלבנה היטב בקו העיצוב הקיים בבית.

  דלתות פנים זולות

  דלתות פנים זולות מוצעות ללקוחות פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים. למרות המחיר הנוח, הדלת הינה איכותית ועשויה מחומרים מעולים חדשניים ומתקדמים. היא מיוצרת תחת בקרת איכות גבוהה. מגיעה עם גימור מושלם והתקנתה נעשית על פי תקנים ידועים ומקובלים. חברת "דלתות תייר" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע מפורט.

  התקנה עם גימור מושלם

  ההתקנה נעשית במספר שלבים בהתאם לתוכניות המוגשות על ידי הארכיטקט. תחילה בונה הקבלן את הפתח על פי המידות הרצויות ולאחר מכן מתקינים את המשקוף תוך כדי קיבועו לקירות. בשלב האחרון מתקינים את הדלת על ציריה ודואגים לגימור סופי. הוא כולל הוספת פס גומי למשקוף לטובת בידוד מרעשים. בנוסף, הוספת קנטים והלבשות, ידיות ופרזולים אחרים, ולסיום, כוונון צירים ודלת לטובת התאמתה למשקוף. הגימור המושלם ימנע חיכוך וחריקות ויגרום לסגירה הרמטית.

  דלת פנים במבצע – במחירים נוחים לכל כיס

  דלת פנים במבצע מוצעות מעת לעת ובתדירות גבוהה ללקוחות אשר מעוניינים בהם לנכסיהם השונים. הצורך מגיע בעת בנייה ושיפוצים ובהזדמנויות אחרות. הדלתות הנפוצות ביותר עשויות מחומר הקרוי WPC. מדובר על חומר חדשני המורכב מתרכובת של עץ, פי וי סי, וחומרי הגנת קרינה, מגני שחיקה ודוחי כתמים. השילוב המוצלח מייצר דלת בעלת תכונות מעולות. בין היתר, מבודדות מרעשים ועמידות למים ולבעירה. ניתן למצוא גם דלתות פולימר, עץ ועוד. ניתן להזמין דלתות במידות סטנדרטיות או על פי הזמנה מיוחדת. במוסדות בריאות רבים לדוגמא, ירצו להתקין דלתות רחבות המאפשרות מעבר כסאות גלגלים וציוד אחר. כל לקוח רוצה דלתות שתשתלבנה בקו העיצוב המוביל בבית. הוא יכול למצוא חלקות ו/או מעוטרות בדוגמאות ועיטורים שונים, בצבעי לבן לגווניו, שמנת, אגוז ועוד. דלתות נאות תמיד מוסיפות עניין ומושכות את העין והלב.

  דלת פנים במבצע

  דלת פנים במבצע מוצעת לאנשים פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור ועוד. ניתן למצוא מגוון של דלתות המגיעות עם עיצובים מגוונים. הן עשויות מחומרים שונים מקובלים שחלקם חדשניים ומתקדמים. אלו, לצד ייצור איכותי והתקנה מוקפדת מעניקים להן את התכונות המעולות הנדרשות. חברת "דלתות תייר" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

  שלבי ההתקנה

  ההתקנה לדלת על צירים נעשית במספר שלבים ועל פי התוכניות של מעצב הפנים. תחילה בונים את פתח המשקוף על פי המידות שצוינו. לאחר מכן, מתקינים את המשקוף ומצמידים אותו היטב לקירות. בשלב האחרון מביאים את הדלת ומתקינים אותה על צירים. בשלב הזה דואגים גם לעבודות הגימור שנועדו לסגירה הרמטית וחלקה.  הפעולות הנעשות כוללות הוספת פס גומי למשקוף לאטימה מרעשים, קנטים והלבשות, ידיות ופרזולים אחרים, כוונון צירים ודלת לטובת התאמתה למשקוף, למניעת חיכוכים וחריקות ועוד.

  דלתות פנים – ייצור עם גימור מושלם

  דלתות פנים מיוצרות תחת בקרת איכות גבוהה ובגימור מושלם. הן מגיעות בשלל מידות בהתאם לצרכי ורצונות הדיירים. אנשים בגילאים מבוגרים, למשל, יעדיפו דלתות רחבות יותר המאפשרות מעבר של כסאות גלגלים, קלנועיות וכדומה. דלתות נפוצות עשויות מחומר הקרוי WPC שהינו חומר חדשני הכולל תרכובת של עץ, פי וי סי, חומרי הגנת קרינה, מגני שחיקה ודוחי כתמים. השילוב הנ"ל במינונים נכונים מקנה לדלתות את התכונות המעולות שלהן, ובין היתר, בידוד מרעשים, עמידות למים וכנגד בעירה ועוד. חומר זה בעל מרקם מעולה ונוח לעיבוד. חומרים אחרים בהם משתמשים בעת ייצור והתקנת דלתות הן פורמייקה, ופולימרים נוספים. הדלתות מגיעות במבחר גוונים. הן פרקטיות מאוד ויכולות להתאים לקווי עיצוב מובילים בבית. ניתן למצוא חלקות ומעוטרות בעיטורים מגוונים. הצבעים הבולטים הינם לבן לגווניו, שמנת, אגוז ואחרים. הן מיועדות לחדרי הורים ילדים, שירותים ואמבטיה ולאחרים.

  חברה בעלת מוניטין

  חברת "דלתות תייר" עוסקת בתחום ומומלץ לרכוש ממנה דלתות איכותיות. שירותיה כוללים ייעוץ, מבצעים ומחירים נוחים, הובלה, ייצור והתקנה איכותיים, אחריות ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, מהשקעה במו"פ, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישרתו בשמחה נוספים.

  דלת פנים

  דלתות פנים איכותיות מיוצרות מחומרים איכותיים ומותקנות בעת בנייה, שיפוצים וכדומה. רבות מהן מיוצרות מחומרים מודרניים דוגמת WPC, עץ, פולימר ועוד. ניתן למצוא מגוון עיצובי דלתות בצבעים שונים. כל אחד יכול למצוא את אלו המתאימות לצרכיו, יכולותיו הכספיות ולטעמו האישי. חברת "דלתות תייר" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

  הזמנה והתקנה

  ההזמנות המבוקשות הן לדלתות צירים והתקנתן נעשית בשלבים. בשלב הראשון בונים את הפתח הרצוי בהתאם למידות המבוקשות. לאחר מכן מניחים משקוף ומקבעים אותו. בשלב הסופי מתקינים את הדלת כולל פס גומי למשקוף לאטימה מרעשים, קנטים והלבשות נדרשות ומוסיפים ידיות ופרזולים נדרשים אחרים. כן דואגים לכוונון צירים, לסגירה ופתיחה קלה, להתאמת הדלת למשקוף למניעת חיכוכים, לסגירה הרמטית ועוד.

  דלתות פנים איכותיות

  אם בעברן היו הדלתות כרכיב פונקציונלי בלבד, כיום נחשבות הדלתות לחלק בלתי נפרד מהקונספט העיצובי הכללי של החלל, זאת בנוסף להיבט הפרקטי. בחברת "דלתות תייר" מציינים שניתן למצוא דלת פנים מחיר התחלתי סביר ונורמטיבי. צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם בתהליך – עד הבחירה המוצלחת ביותר. לתוצאה מרשימה, התואמת את החוויה הישראלית, בחרו ב"דלתות תייר" – טבעי שתבחרו ישראלי!

  חברה ידועה, ותיקה ואמינה

  חברת "דלתות תייר" עוסקת בתחום ומומלץ לרכוש ממנה דלתות ואביזרי פרזול נוספים משלימים. שירותיה כוללים ייעוץ, הכנת דלתות על פי הזמנות מיוחדות, מחירים נוחים, הובלה, ייצור והתקנה ברמה גבוהה, אחריות ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, מהשקעה בפיתוחים טכנולוגיים, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישמחו לשרת נוספים.

  דלתות פנים זולות

  דלתות פנים זולות הן חלומו של כל בעל/ת דירה אשר רוצים להתחדש לקראת הבית החדש שלהם, אך המחירים בשוק גורמים להם לחשוב פעמיים אם ולעשות את הצעד. אכן, ניתן למצוא לעתים דלתות פנים במחיר אטרקטיבי, אך בטרם הרכישה מומלץ לבחון ולוודא שמדובר במוצר איכותי ובעל ציפוי עמיד שמבטיח את עמידותו של המוצר לשנים רבות. הכירו את חברת "דלתות תייר", המתמחה בייצור דלתות פנים איכותיות במחירים אטרקטיביים במיוחד. מעבר לכך, עם "דלתות תייר", טבעי שתבחרו ישראלי!

  דלתות פנים במבצע

  כאשר אנו מחפשים דלתות במבצע, אנו לא צריכים להקפיד שכל דלתות הפנים יענו על אותו הדגם. לאחר תהליך החיפוש ואיתור הדגם הרצוי, צריך להתאים את דלת הפנים לחדר הייעודי עבורה. בכדי לעשות לכם קצת סדר בבלגן, ראשית כל אנו גאים להציג בפניכם את חברת "דלתות תייר" חברה המתמחה בייצור דלתות לבית במחירים אטרקטיביים במיוחד. עם "דלתות תייר", טבעי שתבחרו ישראלי!

  "דלתות תייר" יעניקו לכם את השירות האיכותי והטוב ביותר

  אם אתם מחפשים דלתות במחירים משתלמים אין לכם מה לחפש במקום אחר אלא רק לבחור: אפשר ליצור קשר עם חברת "דלתות תייר" באמצעות הטלפון 5413* , או להשאיר להם הודעה באתר או אם ליצור קשר באמצעות פייסבוק.

  דלתות פנים במבצע מחירים

  מחיר דלתות פנים ובעיקר דלתות מעוצבות יכול להיות די גבוה בעבור רבים. המחיר יכול להיות כזה אשר יגרום לכם להיות בטוחים כי מדובר בעניין שולי למדי. הודות לכך שעניין דלתות פנים במבצע מחירים הוא כל כך פשוט ולא כזה אשר אמור להצריך מכם תשומת לב רבה, לרבים מכם יתאפשר להשיג את מבוקשם ולהיות במצב בו הם משיגים את הדלת החלומית שלהם. וזאת כאשר אין הם מתאמצים כלל וכלל בכדי לעשות זאת. הכירו את חברת "דלתות תייר". שתספק עבורכם דלתות איכותיות במחירים שישתלמו לכם. לתוצאה מרשימה, התואמת את החוויה הישראלית – בחרו ב"דלתות תייר".

  דלתות פנים מחיר

  "דלתות תייר" תשמח לספק לכם את האפשרות ליהנות מדלתות אשר נחשבות לאיכותיות ביותר שקיימות. דלתות החברה הינן כאלה אשר ניחנות באיכות גימור יוצאת דופן. כל אחת מן הדלתות שנמכרות ללקוח הינה דלת שעברה בדיקות קפדניות. וזאת בכדי לוודא שהיא עומדת בכל הסטנדרטים של הייצור. בחרו בנו וזאת אם תרצו דלתות פנים מחיר טוב, כזה אשר יאפשר לכם ליהנות ממוצר ברמת האיכות הגבוהה ביותר – ומבלי לקרוע את הכיס ואף לא לרגע אחד. הדבר בהחלט ישתלם.

  בואו לבקר אותנו ולהתרשם ממגוון הדגמים

  כמו כל חברה המכבדת את עצמה ואת לקוחותיה, לחברת "דלתות תייר" אולמות תצוגה מרשימים ביותר, בו מבחר עצום של דלתות מכל הסוגים, כמו דלת פנים לבנה זולה, דלתות בעלות 5 שנות אחריות, ומבחר רב של ידיות. באולמות התצוגה צוות מקצועי, מנוסה ומיומן, אשר יעשה ככל שבידו על מנת לאפשר ללקוח למצוא את הדלת המתאימה לו ביותר – תוך התחשבות בטעמו, צרכיו ומגבלותיו. עם "דלתות תייר", טבעי שתבחרו ישראלי!

  לבחור בטוב ביותר

  אם אתם רוצים לחסוך זמן וכסף בחיפושים אחרי הדלת המושלמת, מומלץ לפנות אל "דלתות תייר". מדובר במפעל ייצור דלתות פנים, ואף הרבה מעבר לכך: החברה עושה שימוש במכשור המשוכלל ביותר כיום בענף הדלתות, מעסיקה אך ורק אנשי מקצוע מנוסים ומבטיחה שתיהנו לא רק מדלת איכותית, אלא גם מחוויית קניה שטרם הכרתם. מעבר לכך, "דלתות תייר" מחזיקה בתו תקן, ממוקמת בברקן – ובעלת סניפים נוספים של אולמות תצוגה.

   מספר מאפיינים של משפחת דלתות תייר:

  • להקשיב ולראות את צרכי כל לקוח כעולם ומלואו ולהתאים עבורו את הדלתות המעוצבות והאיכותיות ביותר בהתאם לסגנון, עיצוב ומחיר.
  • לעשות שימוש בחומרים והאמצעים המתקדמים ביותר בהתאמה לצורך של דלתות הפנים בבית ישראלי.
  • לשלב את הידע והניסיון שלנו בכל מוצר באמצעות פיתוח ומחקר מתמיד על צרכי הצרכן ורצונותיו.
  • להפתיע ולשמור על מקוריות ויצירתיות עם עיצובים מרהיבים ומותאמים לכל סגנון ואופי.
  • לא להתפשר על איכות ועמידות לאורך שנים.
  • לשמור על חדוות העשייה והיצירה מאז 1991 ועד היום.
  • אנו מחויבים לאחריות ושירות בלתי מתפשרים.

  מקשיבים לכם – מתאימים לכם:

  בדלתות תייר אנו מתמחים בייצור דלתות פנים:

  • דלתות קבלן – דלת למניטו משקוף אורן.
  • דלתות “בונסאי” – דלתות יוקרתיות מעוצבות, משקוף הדלת עשוי פולימר עמיד למים.
  • דלתות “אינפינטי” – דלתות פולימר עמידות לנזקי מים. דלתות יוקרתיות מעוצבות, הדלת והמשקוף עשויים פולימר עמיד למים.
  • דלתות “תרמיקס” – דלתות מבודדות במגוון רב של צבעים ועיצובים בגימור ואיכות גבוהה ומוליכות חום / קור נמוכה.
  בניית אתרים לעסקים