ברוכים הבאים לדלתות תייר
טבעי שתבחרו ישראלי

עולם שלם של דלתות , הגיע הזמן לפתוח את הדלת שלך

דלתות תייר: סדרת הדלתות שלנו

כיצד בוחרים דלתות לחדרים?

בבואכם לעצב את הבית החדש שלכם, אחת ההחלטות החשובות שתצטרכו לקבל היא אילו דלתות פנים לבחור. הדלתות שנמצאות בתוך הבית, יכולות לבוא במגוון עיצובים, חומרים והמבחר גדול, על כן כדאי שנבדוק כיצד לבחור נכון דלתות לחדרים ועל מה כדאי לשים דגש. ראשית כל עלינו לזכור, כי לכל חדר בבית יש תפקיד שונה והוא ממלא פונקציה אחרת עבור הדיירים, ועל כן גם הדלתות הפנימיות יכולות להיות מסוגים שונים, עשויות מחומרי גלם אחרים עם פרזולים מגוונים, והן לאו דווקא חייבות להיות אחידות בעיצובן.

כדאי שעיצוב דלתות החדרים יתאים למראה הכללי של הבית

דלתות לחדרים צריכות להיות מעין “המשך” של כלל הבית מבחינה וויזואלית, ועיצובן כדאי שיהיה מותאם לצבע של הרצפה, צבעי הקירות והריהוט מסביב. אם למשל בחרתם ברצפה בהירה מאוד, מומלץ לבחור בדלתות פנים בצבעים עדינים שיהיו חלק מתאים ב”לוק”, ולא בדלתות כהות אשר עלולות לייצר אפקט של זרות ולא להיראות שייכות. בניגוד לרהיטים ואביזרי נוי שונים בבית, את הדלתות אתם לא תחליפו מדי כמה שבועות או חודשים, ולמעשה מרבית הסיכויים שהן יישארו במקומן שנים ארוכות, על כן בחירת העיצוב של דלתות לחדרים צריכה להיות מושכלת, ובמיוחד שימת הדגש על איכותן ועמידותן לאורך זמן.

דלת לחדר – אפשרויות שונות בהתאם למיקום של הדלת בתוך הבית

מרבית האנשים יבחרו בדלתות הנפתחות כמו כנף, כלומר כאלו שנחשבות “רגילות”, רק בגלל ההרגל של פתיחת הדלת וסגירתה, פנימה והחוצה. אבל דעו שכיום יש מקום לרעיונות יצירתיים, ובפרט כשמדובר בדלתות פנימיות. חישבו למשל על דלתות של חדרים המכילים אמבטיה- בחדרים מסוג זה ניתן להתקין דלת כנף רגילה בפתח החדר, ועוד דלת פנימית נוספת בפתיחת הזזה, בכניסה לחדר האמבטיה עצמו, שבתוך החדר. בצורה כזו ניתן לחסוך מקום ולאפשר נוחות מרבית, תוך שאתם משלבים את הדלת הנוספת באופן שאינו מפריע ולמעשה “נטמע” בעיצוב באופן מושלם.

דלת לחדר

כדאי לדעת כי מכיוון שמשקופי הדלת הם אלו שנוגעים ממש ברצפה עצמה, יש לתת את הדעת לגבי סוג המשקוף שאנו בוחרים עבור דלתות לחדרים בבית. גם בחירת המשקופים “נגזרת” בהתאם לרצפת הבית, וישנו הבדל בין משקופים שיתאימו לרצפה של גרניט פורצלן למשל, לעומת משקופים המותאמים לרצפת פרקט. דלתות תייר היא חברה משפחתית המייצרת דלתות פנים כבר 25 שנה, כדאי להיכנס לאתר ולהתרשם ממגוון העיצובים המרשימים של דלתות הפנים, ולהתייעץ עם המומחים שיסייעו לכם בשמחה, בבחירה של הדלתות והמשקופים עבור הבית החדש שלכם.

בניית אתרים לעסקים
דילוג לתוכן