Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
ברוכים הבאים לדלתות תייר
טבעי שתבחרו ישראלי

עולם שלם של דלתות , הגיע הזמן לפתוח את הדלת שלך

דלתות תייר: סדרת הדלתות שלנו

דלתות לחדרים

כיצד בוחרים דלתות לחדרים?

בבואכם לעצב את הבית החדש שלכם, אחת ההחלטות החשובות שתצטרכו לקבל היא אילו דלתות פנים לבחור. הדלתות שנמצאות בתוך הבית, יכולות לבוא במגוון עיצובים, חומרים והמבחר גדול, על כן כדאי שנבדוק כיצד לבחור נכון דלתות לחדרים ועל מה כדאי לשים דגש. ראשית כל עלינו לזכור, כי לכל חדר בבית יש תפקיד שונה והוא ממלא פונקציה אחרת עבור הדיירים, ועל כן גם הדלתות הפנימיות יכולות להיות מסוגים שונים, עשויות מחומרי גלם אחרים עם פרזולים מגוונים, והן לאו דווקא חייבות להיות אחידות בעיצובן.

כדאי שעיצוב דלתות החדרים יתאים למראה הכללי של הבית

דלתות לחדרים צריכות להיות מעין “המשך” של כלל הבית מבחינה וויזואלית, ועיצובן כדאי שיהיה מותאם לצבע של הרצפה, צבעי הקירות והריהוט מסביב. אם למשל בחרתם ברצפה בהירה מאוד, מומלץ לבחור בדלתות פנים בצבעים עדינים שיהיו חלק מתאים ב”לוק”, ולא בדלתות כהות אשר עלולות לייצר אפקט של זרות ולא להיראות שייכות. בניגוד לרהיטים ואביזרי נוי שונים בבית, את הדלתות אתם לא תחליפו מדי כמה שבועות או חודשים, ולמעשה מרבית הסיכויים שהן יישארו במקומן שנים ארוכות, על כן בחירת העיצוב של דלתות לחדרים צריכה להיות מושכלת, ובמיוחד שימת הדגש על איכותן ועמידותן לאורך זמן.

דלת לחדר – אפשרויות שונות בהתאם למיקום של הדלת בתוך הבית

מרבית האנשים יבחרו בדלתות הנפתחות כמו כנף, כלומר כאלו שנחשבות “רגילות”, רק בגלל ההרגל של פתיחת הדלת וסגירתה, פנימה והחוצה. אבל דעו שכיום יש מקום לרעיונות יצירתיים, ובפרט כשמדובר בדלתות פנימיות. חישבו למשל על דלתות של חדרים המכילים אמבטיה- בחדרים מסוג זה ניתן להתקין דלת כנף רגילה בפתח החדר, ועוד דלת פנימית נוספת בפתיחת הזזה, בכניסה לחדר האמבטיה עצמו, שבתוך החדר. בצורה כזו ניתן לחסוך מקום ולאפשר נוחות מרבית, תוך שאתם משלבים את הדלת הנוספת באופן שאינו מפריע ולמעשה “נטמע” בעיצוב באופן מושלם.

דלת לחדר

כדאי לדעת כי מכיוון שמשקופי הדלת הם אלו שנוגעים ממש ברצפה עצמה, יש לתת את הדעת לגבי סוג המשקוף שאנו בוחרים עבור דלתות לחדרים בבית. גם בחירת המשקופים “נגזרת” בהתאם לרצפת הבית, וישנו הבדל בין משקופים שיתאימו לרצפה של גרניט פורצלן למשל, לעומת משקופים המותאמים לרצפת פרקט. דלתות תייר היא חברה משפחתית המייצרת דלתות פנים כבר 25 שנה, כדאי להיכנס לאתר ולהתרשם ממגוון העיצובים המרשימים של דלתות הפנים, ולהתייעץ עם המומחים שיסייעו לכם בשמחה, בבחירה של הדלתות והמשקופים עבור הבית החדש שלכם.

דלת לחדר שינה

דלת  לחדר שינה מפרידה בין האזור האישי והאינטימי למרחב הפנימי. משום כך, היא חייבת לבודד מרעשים ולהיות נאה. בעלי הבית אף רוצים, כמובן, שהיא תשתלב היטב בקו העיצוב המוביל בבית. ניתן למצוא דוגמאות של דלתות השונות אחת מהשנייה במפרט המייחד אותן . חברת "דלתות תייר" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

מתקינים מיומנים

ההתקנה נעשית בשלבים כאשר השלב הראשון נעשה על ידי הקבלן הבונה את הפתח הרצוי בהתאם לתוכניות שהוא מקבל. השלבים הבאים הינו באחריות מתקיני החברה המיומנים. בראשון הם מתקינים את המשקוף ומקבעים אותו היטב לקירות. לאחר מכן, מרכיבים את הדלת על צירים ומבצעים עבודות גימור הכוללות הוספת פס גומי למשקוף לבידוד מרעשים, קנטים והלבשות, ידיות ופרזולים נוספים, וכן, כוונון צירים ליצירת סגירה הרמטית ושקטה וללא חיכוך.

דלת  לחדר שינה – בעלת יתרונות רבים

דלת  לחדר שינה מיוצרת מחומרים איכותיים המקנים לה תכונות מעולות. כך בידוד מרעשים, הגנה מפני מים ורטיבות, כמו גם, מבעירה. דלתות רבות מיוצרות מחומר הקרוי WPC המורכב ממספר חומרים המשתלבים אלו באלו. מדובר על מינון גבוה של עץ, בתוספת פי וי סי וחומרי הגנת קרינה, מגני שחיקה ודוחי כתמים. התוצאה היא דלת בעלת מרקם נהדר וחלק. הצבעים המובילים והמבוקשים הם לבן לגווניו, שמנת, אגוז, אורן ועוד. מייצרים אותן במגוון מידות כולל רחבות המתאימות למעבר של כסאות גלגלים, קלנועיות וכדומה. המבחר הגדול של דלתות מאפשר גמישות רבה בעת התאמתן לקו העיצוב המוביל בבית, בכלל, ובחדר עצמו בפרט. ניתן לבחור דלת חלקה ועדינה המשתלבת היטב או אחרת מעוטרת הבולטת לעין והיוצרת עניין. כל אחד יכול לבחור את העדפותיו על פי צרכיו וטעמו האישי.

דלת איכותית לחדר השינה

חברת "דלתות תייר" עוסקת בתחום ומומלץ לרכוש ממנה דלתות איכותיות ומוצרים נלווים. שירותיה כוללים ייעוץ, מחירים נוחים כולל מבצעים מעולים, הובלה, עמידה בלוחות הזמנים, אחריות ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, מהשקעה במחקר ופיתוח, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת לטובת אחרים.

בניית אתרים לעסקים